Kontakt oss

Kontaktinformasjon

Vrådal Panorama AS
Tlf: +47 35 06 83 50
E-post: alpin@alpin.no Web: www.alpin.no
Daglig leder
Petter Johnsen

E-post: petter@alpin.no
Hytte og tomter
Leif Larsen
Ansvarlig uteanlegg. veier m.m
E-mail: leif@alpin.no
Kasse & økonomi
Kjetil Johnsen : E-post: kjetil@alpin.no
Kasse & skishop
Julia Johnsen

E-post: julia@alpin.no
Uteområde og heis
Jan Tore Dahle
E-mail: verksted@alpin.no Heis og vedlikehold, driftsleder
Nettside: Vrådal Alpinservice
Ulfor Gudmundson
E-mail: verksted@alpin.no
Heis og vedlikehold
Kafe og bar
Frank Schmidt
Sjef kok
E-post: frank@alpin.no
Skiskole & skiutleie

E-post: skiskole@alpin.no

Har du spørsmål? Bruk kontaktskjema

Ved booking/spørsmål til skiskole/utleie: Klikk her

Navn (må fylles ut)

E-post (må fylles ut)

Emne

Melding